Продукти: 3
Показати ідентифікатор версії

Жіночі джегінси – зручність легінсів у поєднанні з класичним денімом

Жіночі джегінси – це надзвичайно вдале поєднання в одному предметі гардеробу традиційних легінсів та джинсів. Для виготовлення цих штанів використовується тонкий денім або щільний трикотаж, стилізований під джинсову тканину. Для того, щоб такі штани були схожі на джинси, в них використовуються звичні кишені та блискавки, шви прошиваються помаранчевими нитками, а тканина (якщо це не денім) фарбується у відповідний колір. Жіночі джегінси – що це, як не приталені штани зі зручним еластичним поясом, що чудово підходять для повсякденного використання! В них ви не відчуєте жодного тиску, як це може іноді траплятись з джинсами скінні. Моделі з високою лінією талії вважаються найуніверсальнішими: вони ідеально підійдуть струнким високим дівчатам, а також допоможуть приховати зайві сантиметри та візуально видовжити силует красуням з нестандартними пропорціями. Найпопулярніші поєднання з джегінсами передбачають використання базових футболок, сорочок, подовжених жилетів та піджаків. Продемонструвати струнку талію допоможуть кроп-топи, однак їх варто доповнювати, наприклад, довгим піджаком, щоб уникнути диспропорції між верхом та низом.

Жіночі джегінси з високою талією – простий трюк для стрункості фігури

Жіночі джегінси з високою талією характеризуються підвищеним рівнем комфорту. Такі штани можна носити дівчатам з будь-яким типом фігури, і навіть якщо є незначні недоліки, «вбудований» моделюючий ефект дозволить відмовитись від коригуючої білизни. Зазвичай це жіночі джегінси з еластичним поясом, що водночас гарантують зручність під час носіння. Попри актуальний тренд на лаконічність чимало дівчат обирають стильні вироби з декоративними розрізами у різних місцях, потертостями тощо. Створюються навіть спеціальні спортивні моделі, якими можна користуватись як спортивними штанами або легінсами. Дівчатам з об’ємною фігурою радимо купувати жіночі джегінси великих розмірів, пристосовані до їхніх потреб та орієнтовані на їхні переваги. Навіть майбутні мами можуть оцінити переваги такого одягу: завдяки зручному поясу вони можуть користуватись джегінсами протягом декількох місяців вагітності. Вибрати високі джегінси нескладно – достатньо уважно обрати свій розмір.

Жіночі джегінси з еластичним поясом – для будь-якого типу фігури

Жіночі спортивні джегінси підкорили багато сердець своєю зручністю, еластичністю і подібністю до джинсів. Кожній дівчині такі штани дарують неперевершений свіжий та юний зовнішній вигляд. Популярності джегінсів сприяє ефект делікатного стягування, що допомагає плавно огорнути фігуру у всіх ділянках. Значну частину асортименту традиційно займають жіночі джегінси чорні. Окрім вдалого моделювання у цьому випадку ви отримуєте ще й візуально менші об’єми (відомо, що темний одяг здатен робити людину стрункішою). Талія в джегінсах зазвичай достатньо висока, однак моделей з заниженим поясом також не бракує. Враховуючи появу серед останніх трендів значної кількості штанів з заниженою талією, можна очікувати, що асортимент відповідних джегінсів також поповниться. Жіночі джегінси з еластичним поясом ідеально підходять для прогулянок, легких спортивних тренувань, повсякденного носіння та відпочинку.

Жіночі джегінси – часті запитання

Як вибрати жіночі джегінси з високою талією?

Більшість жіночих джегінсів мають високу талію, тож це дещо спрощує вибір. Безумовно, такий варіант найкраще підійде струнким дівчатам, однак ним насправді можуть скористатись всі. Запорука вдалого вибору – це врахування своїх об’ємів, вмісту гардеробу та ситуації, у якій ви носитимете майбутню покупку.

Жіночі джегінси – з чим їх поєднувати?

Жіночі джегінси сірі, чорні, сині та будь-якого іншого кольору варто поєднувати з туніками, сукнями, кардиганами, жакетами, довгими кофтами, светрами, сорочками. Лінію поясу можна  або приховати, або трохи показати, заправити в штани частину футболки або сорочки. Гарний вигляд з джегінсами мають пальта, довгі піджаки, туфлі на підборах, ботильйони, а от кеди та кросівки краще залишити для відпочинку.