Безкоштовна доставка від 2500 грн i 100 днів для повернення товару

Інформація про термін реалізації замовлення вказана для кожного товару. Замовлення готуємо і відправляємо зі складу в Європі зазвичай протягом 24 годин.

Кур'єр: 0 грн при покупці вище 2500 грн (оплата карткою або при отриманні)


Ти можеш здійснити повернення протягом 100 днів з моменту отримання замовлення.

Жіноче Чоловіче
Пошук бренду, товару, стилю

Для взуття

(Кількість товарів: 236)

Ціна
Фільтр товару
Виробник
Колір
з 5

Аксесуари для чищення взуття – широкий асортимент кремів та імпрегнатів для взуття, доступний на Modivo.ua

Для того, щоб максимально продовжити термін експлуатації взуття, потрібно придбати відповідні аксесуари для його очищення і захисту. Для первинної очистки вам знадобиться щітка, а точніше – декілька щіток для різних видів взуття. Видалити залишки великих забруднень допоможе волога ганчірка, спеціальна пінка, шампунь для взуття або інші аксесуари для взуття. Щоб надати улюбленій парі шкіряних черевиків або туфель відповідний захист і презентабельний зовнішній вигляд, придбайте якісний крем. До його складу входять воски, олії і розчинники – найкраще, якщо вони будуть натуральними. Неякісні розчинники з різким запахом негативно впливають на взуття.

Набори для догляду за взуттям – чистота та гарний стан з аксесуарами для взуття, доступними онлайн на Modivo.ua

Набори для чищення взуття – це дуже вигідна інвестиція, адже купуючи такий набір, ви отримуєте базовий комплект засобів для підтримки належного вигляду ваших черевиків. Завдяки різноманітності пропозиції інтернет-магазину Modivo.ua можна вибрати набір, що якнайповніше відповідатиме саме вашим потребам. Один із популярних наборів – дорожній, або туристичний. Він характеризується компактністю, ергономічністю, і містить найнеобхідніші засоби. Його повною протилежністю є спеціальні сети для догляду за взуттям одного типу – шкіряним, замшевим, текстильним. Для домашнього використання найчастіше обирають універсальні набори.

Аксесуари для чищення взуття – функціональний елемент вашого гардеробу

Кожен тип взуття аксесуари має свої. Якщо ви носите взуття з різних матеріалів або різного ґатунку, вам знадобиться окрема щітка для кожної пари. Завдяки цьому ви збережете колір і відновите природні властивості матеріалу. Так, наприклад, щітка для замшевих моделей має дві поверхні – одну для видалення бруду, іншу для відновлення замші. Для цього матеріалу, як і для інших, стануть у нагоді також спеціальні спреї. Губку з кремом варто використовувати лише тоді, коли немає можливості застосувати інші засоби – на роботі, під час подорожі тощо. Рекомендований мінімум засобів повинен містити три щітки: для очищення від бруду, нанесення крему і полірування. Все це, а також багато іншого ви знайдете на Modivo.ua!

Формотримачі для жіночого взуття – практичний вибір, необхідний у кожному будинку

Бажаєте якнайдовше зберегти первісну форму взуття, попередити появу складок і заломів? Для цього вам знадобляться формотримачі для жіночого взуття. Такий дерев’яний аксесуар варто придбати ще й тому, що він здатен поглинати надлишок вологи із взуття, а також нейтралізувати сторонні запахи і мікроби (стосується кедрових формотримачів). Сама вставка повинна щільно «сидіти» у черевику, але не деформувати його. Найкращий варіант – це придбати окрему пару формотримачів для кожної пари взуття. Однак якщо ви лише розпочинаєте своє знайомство із цим аксесуаром, або маєте обмежений бюджет, можна придбати один сет і використовувати його з різним взуттям почергово.

Аксесуари для взуття – часті запитання

Які аксесуари вибрати для чищення шкіряного взуття?

Для догляду за шкіряним взуттям вам знадобиться три щітки: для очищення, нанесення крему і полірування. Останню щітку можна замінити спеціальною губкою або серветкою – критерієм для вибору є персональна зручність. Серветки можна використовувати також для нанесення захисних бальзамів, імпрегнатів та іншого.

Чим чистити спортивне взуття?

Для підтримки улюбленого спортивного взуття у належному стані радимо придбати набір щіток і пінку для ефективного очищення, а також спеціальні пом’якшувальні засоби, захисний спрей, антибактеріальний спрей, серветки.