Продукти: 745
Показати ідентифікатор версії

Жіночі прикраси — найкраща ідея для подарунку

Якщо перед вами постало питання, що ж подарувати своїй коханій, мамі, сестрі або подрузі, ідеальним варіантом стануть модні жіночі прикраси. Адже що може бути більш хвилюючим та вдалим презентом, аніж красиві сережки, перстень чи кольє? Ще однією перевагою подарунку у вигляді прикрас є те, що вони підходять для представниць прекрасної статі будь-якого віку. При підборі прикрас слід пам'ятати, що вони повинні гармонійно доповнювати зовнішність їх майбутньої володарки. Найкращим подарунком стануть золоті прикраси з діамантами, оскільки вони не лише подарують естетичну насолоду, а й стануть вигідною інвестицією. Якщо ж вартість такого подарунку виходить за рамки вашого бюджету, слід звернути увагу на вироби зі срібла. 

Жіночі золоті прикраси — для кого класичний стиль буде хорошою ідеєю? 

Прикраси у класичному стилі прекрасно підійдуть як для юних дівчат, так і для жінок елегантного віку. Приємним бонусом таких прикрас  є те, що ювелірні вироби у класичному  стилі ніколи не вийдуть з моди. Вважається, що срібні прикраси підходять для юних леді, а вироби із золота стануть прекрасним доповненням для жінок старшого віку. Жіночі намиста з золота або платини, інкрустовані діамантами стануть чудовим подарунком для представниць елегантного віку. Класичні браслети для жінок мінімалістичного дизайну підійдуть для представниць прекрасної статі будь-якого віку. 

Ексклюзивні жіночі прикраси — унікальні та неповторні для жінок будь-якого віку

Ексклюзивні прикраси вельми популярні серед жінок, які полюбляють бути в центрі уваги. І не дивно, адже дизайн таких прикрас миттєво приковує до себе погляди оточуючих. ексклюзивні прикраси вигідно підкреслять фактуру як 20-річної дівчини, так і жінки за 50. Зазвичай такі прикраси є досить масивними, тому їх краще поєднувати з сукнями мінімалістичного дизайну. Ексклюзивне кольє прекрасно доповнить вечірній образ та виділить вас на фоні інших гостей особливого заходу. Також слід зазначити, що прикраси єксклюзивного дизайну стануть надзвичайно вигідною інвестицією, оскільки з часом їхня цінність лише зростатиме. 

Прикраси — зроблені з різних матеріалів

Останнім часом надзвичайно популярними стали прикраси виготовлені не лише з дорогоцінних металів, таких як золото, платина та срібло, а й з інших матеріалів, наприклад, з каменя, дерева та пластику. Дуже цікаво виглядають дерев'яні та пластмасові масивні браслети. Такі прикраси без сумніву стануть хедлайнером усього образу, і вигідно виділять вас серед інших. Для жінок 35+ краще обирати прикраси з дорогоцінних матеріалів, оскільки у цьому віці необхідно демонструвати статусність і біжутерія виглядатиме надто просто та недоречно. Більш юні представниці прекрасної статі можуть виражати свою ідентичність за рахунок прикрас, виконаних з напівдорогоцінних металів та інших матеріалів. 

Жіночі прикраси — часто задавані питання

Як обрати підходящі прикраси? 

При виборі прикрас завжди потрібно звертати увагу на вашу фактуру — вони повинні доповнювати вашу неповторність, а не існувати самі по собі. Для володарок крупних рис обличчя підійдуть масивні жіночі сережки та кольє. Якщо у вас коротка шия, слід обирати довгі сережки, а також кольє, що звужуються в зоні декольте, щоб візуально видовжити шию.  

Які прикраси підійдуть для образу із сукнею? 

Вибір прикрас залежить від фасону та кольору сукні. Для мінімалістичного дизайну сукні можна обрати масивні жіночі браслети, сережки та кольє, у деяких випадках навіть діадеми — такі прикраси стануть яскравими акцентами вашого образу. Якщо крій сукні досить складний, слід зупинити свій вибір на лаконічних сережках та браслети або кольє. Говорячи про матеріал, з якого виготовлені жіночі прикраси, краще обирати ювелірні вироби з дорогоцінних матеріалів, інкрустованих дорогоцінними та напівдорогоцінними каменями; більш бюджетним варіантом стане біжутерія.