Прикраси для волосся — ідеальна ідея для зміни образу

Якщо ви втомилися від вашого звичного образу, наприклад, від волосся, що постійно розпущене або зібране у хвіст/пучок, не обов'язково йти стригтись чи фарбуватись у інший колір. Видозмінити образ можна і за допомогою прикрас для волосся. 

На сьогоднішній день існує велика кількість аксесуарів для волосся: різні заколки та невидимки зі стразами та перлинами, різноманітні тонкі та подвійні обручі з бантами, перлинами або стразами, пов'язки-тюрбан з додатковим декором у вигляді брошок. Також популярними є незвичайні резинки для волосся з цікавим оздобленням, або такі, що виконані з мережива, атласу чи оксамиту. Варто пам'ятати, що слід обирати лише один аксесуар для волосся з перелічених вище, для того, щоб не переобтяжувати образ і не виглядати комічно. 

Обруч для волосся — прості та незвичайні оздоблення 

Обручі та пов'язки на голову зараз находиться на піку популярності. Не слід обмежувати себе у виборі цих прикрас для волосся. Їх можна носити традиційним способом, тобто за вухами, або спробувати підняти злегка вверх і носити у якості діадеми.  Окрему увагу слід звернути на обручі та пов'язки у стилі 60-х років, оскільки зараз вони знаходяться у тренді. Модно виглядають чорні обручі для волосся у ретро-стилі. Перевагою такого аксесуару є те, що він прекрасно поєднується з великою кількістю одягу, навіть зі стилем спорт-шик. Ще одним трендом цього сезону є пов'язки-тюрбан. Обравши таку прикрасу для волосся ви миттєво зробите свій образ цікавим і нетиповим. Дуже популярними зараз також є обручі з перлинами у мінімалістичному дизайні. 

Елегантні обручі для волосся — першочерговий вибір для особливих заходів

Коли ми говоримо про особливі та урочисті заходи та зачіски для них, одразу на думку приходять прикраси для волосся. І не дивно, адже вони додають в образ нотки романтичності та жіночої вишуканості. Говорячи про весілля, важко уявити наречену без прикраси для волосся. Якщо сукня сама по собі дуже пишна, слід обрати мінімалістичний обруч, щоб не переобтяжувати образ. І навпаки, якщо дизайн сукні простий та лаконічний, можна задуматись про більш масивну прикрасу для волосся, яка зможе замінити діадему — це може бути широкий обруч з перлинами. Для такого обруча слід обирати високу зачіску. 

Якщо ж розглядати обручі як прикрасу для волосся на особливий захід, слід зауважити, що найбільш виграшним варіантом буде обруч з мінімалістичним дизайном, який прекрасно доповнить розпущене волосся з легкими хвилями і прекрасно поєднається із сукнею чи костюмом, які ви оберете. 

Жіночі обручі для волосся — часто задавані питання 

Як поєднати обруч для волосся з елегантним образом?

З елегантним образом прекрасно поєднуються обручі, виконані у мінімалістичному стилі. Зазвичай це тонка смужка перлів, або метал, інкрустований стразами. Для вишуканого образу також підійде обруч з витонченим плетінням. 

Як обрати обруч для волосся на роботу?

Оскільки офісно-діловий стиль вимагає певної строгості образу, обруч для волосся повинен бути виконаний у мінімалістичному дизайні. Дуже елегантно виглядають тонкі обручі з перлин з волоссям зібраним у високий хвіст, а також обручі з металу, інкрустовані штучним камінням у поєднанні із зачіскою-пучком. 

Який обруч для волосся можна носити на щодень?

Перш за все, необхідно визначитись зі стилем одягу, який ви найчастіше носите у повсякденному житті. Якщо це стиль кежуал, вам підійдуть обручі у стилі 60-х років (особливо чорний обруч для волосся з атласу) та тоненькі обручі, які можна носити з розпущеним волоссям. Якщо ж вам більш властивий елегантний романтичний стиль, тоді слід зосередитись на пошуку тонких обручів, ікрустованих стразами або перлами. Такий образ виглядатиме дуже вишукано і жіночно