Продукти: 587
Показати ідентифікатор версії

Жіночий ремінь – обов’язковий елемент гардероба кожної жінки

Жіночий ремінь – це маленька, але дуже важлива деталь, яка робить кожен образ завершеним, стильним і жіночним. Кожна дівчина та жінка, чию талію витончено охоплює ремінець, має неперевершений вигляд. Ці аксесуари є невіднятними під час носіння штанів, джинсів та костюмів: у цьому разі це не лише стильний, а й функціональний елемент. Хороший і правильно підібраний ремінь є зручним і має надійну посадку. Пам’ятайте, що відповідний для вас ремінь жіночий повинен бути застібнутим на другий-третій отвір. Центральним елементом будь-якого ременя є пряжка, колір якої необхідно підбирати з урахуванням кольору інших прикрас. Якщо ви хочете купити аксесуар, який надовго залишиться в моді, обирайте елегантну модель з простою пряжкою, оскільки екстравагантні дизайни швидко втрачають актуальність. До того ж велика пряжка здебільшого пасує лише струнким дівчатам, оскільки вона привертає багато уваги до цієї ділянки тіла. Текстильні та плетені вироби годяться лише для образів у стилі casual, а для усіх інших потрібні класичні шкіряні ремені.

Жіночий ремінь – практичне доповнення для повсякденного та невимушеного вбрання на кожен день

Чи можна знайти більш повсякденну та невимушену річ, ніж джинси? Скоріш відкиньте будь-які сумніви щодо того, чи можна носити з джинсами ремінь! Цей шкіряний аксесуар є природним продовженням casual-ансамблю та гармонійним доповненням для різних штанів. Однак пам’ятайте, що моделі ременів для джинсів завжди ширші, ніж моделі для штанів, тож замінити один варіант іншим не вдасться (не кажучи вже про стиль). Найкращий матеріал для жіночих ременів – це якісна натуральна або штучна шкіра. Радимо вибирати саме такі аксесуари, адже це, найімовірніше, покупка не на один сезон. До базових варіантів належить жіночий коричневий ремінь, чорний та сірий ремені. Натомість яскравий акцент допоможуть зробити сині, червоні, жовті та білі аксесуари. З джинсами-бойфрендами найкраще одягати вузькі шкіряні моделі, але якщо це образ у стилі casual, то матеріал може бути довільним. Літні штани – це той одяг, з яким можна носити середні жіночі ремені з оригінальними пряжками. Найширші моделі ременів створюються для комбінацій з довгими спідницями та сукнями.

Жіночі ремені для суконь – витончений спосіб підкреслити жіночу фігуру

Жіночі ремені для суконь – це можливість додати легкому образові шарму та індивідуальності, або ж підкреслити жіночність за допомогою контрасту. Часто дизайнери створюють аксесуари для суконь, керуючись цілісною ідеєю, і використання їх в одному образі напевно буде вдалою ідеєю. Проте ніхто не забороняє експериментувати! Якщо у вас є туніка, сукня у стилі oversize, сукня-сорочка або сукня до підлоги, спробуйте використати з ними широкий пояс-кушак або плетений ремінь. А найбільш універсальними з усіх є тонкі шкіряні ремінці. З огляду на те, що для вечірніх суконь зазвичай використовуються інші прикраси, лаконічний ремінець напевно стане вдалим доповненням. Однак ремені для елегантної сукні в жодному разі не повинні створювати дисбаланс в образі, тому уникайте великого контрасту. З трикотажною сукнею можна одягнути або 2-3 тонких ремінці, або один середній. Останній різновид ременів чудово поєднується з тонкими обтислими сукнями-водолазками. Жіночий білий ремінь стане ефектним доповненням для світлої літньої сукні.

Жіночі ремені – часті запитання

Як підібрати ремінь до жіночої сукні?

Жіночі ремені для елегантної сукні з дорогої красивої тканини мають бути такими ж статусними – обирайте вузькі замшеві або шкіряні моделі. У випадку з коктейльною сукнею можна скористатись ременем-ланцюжком або класичним вузьким ременем з маленькою пряжкою. Ремені для повсякденних суконь можуть бути вузькими або середніми, а якщо сукня довга, то й широкими. Для матеріалів у цьому випадку обмежень немає – обирайте замшу, текстиль або шкіру.

Як вибрати ремінь для штанів?

Ремінь для штанів не буває ширшим за 4 см і застібається на 2-й або 3-й отвір. Для костюмів і класичних штанів вам знадобиться шкіряний ремінь з лаконічною пряжкою. Обравши аксесуар, колір якого повторюватиме колір штанів, ви візуально збільшите свій зріст.