Меню
Про магазин
Допомога
- Центр допомоги
- Час і способи доставки
- Митні платежі
- Способи оплати
- Повернення
- Рекламації
- Догляд за взуттям
- Таблиця розмірів
Корисні посилання
Меню
Про магазин
Допомога
Корисні посилання
Нехай Ваша покупка служить якомога довше
Дякуємо за покупку! Ми раді, що коли мова йде про моду, Ви вибираєте Modivo! Нижче ми підготували інформацію про використання та обслуговування. Ознайомтеся з нею, щоб Ви могли насолоджуватися придбаним товаром якомога довше!
Одяг
Для того, щоб зберегти гарний зовнішній вигляд одягу, необхідно дотримуватися рекомендацій з утримання одягу, які можна знайти на етикетках одягу або прикріплених бірках. Перед початком обслуговування прочитайте детально інформацію, що міститься на ній. Вона представлена у вигляді піктограм.
Ефективний і безпечний догляд за одягом
Пам'ятайте про правильну температуру
Використовуйте відповідні миючі засоби для прання одягу
Пам'ятайте: різні види одягу вимагають різної обробки під час прання
Сушіння, прасування, зберігання
Основні правила використання взуття
1. При надяганні і знятті перевірте, чи добре розстебнуто взуття. Ця проста дія буде тримати верхню частину і п'ятку жорсткою і не буде загинатися, розтягуватися і заламуватися.
2. Щоб уникнути згинання та розривання верхньої частини, використовуйте лопатку, щоб закладати взуття. Знайдете її у посилці з Вашим замовленням.
3. Уникайте намокання взуття та потіння ніг. Навіть належним чином використане взуття може бути просочене дощем або снігом, тому водонепроникні черевики найкращі для таких умов. Якщо так сталося, висушіть взуття при кімнатній температурі, подалі від джерела тепла. Пам'ятайте, що продавець не несе відповідальності за дефекти, викликані зовнішніми факторами, якщо взуття не призначене для використання в таких умовах.
4. Якщо Ви вибрали шкіряне взуття без підкладки або з натурально фарбованою підкладкою, то може виникнути забарвлення. Це природний і перехідний процес. У взутті з синтетичною підкладкою не відбувається забарвлення.
5. Заміна зношених кріплень і шнурків, а також догляд за взуттям в середині (заміна устілок) залишається Вашим обов'язком і не є основою для скарг.
6. Використовуйте взуття за призначенням: наприклад, використовуємо домашнє взуття в закритих і сухих приміщеннях, а також спортивне взуття в місцях, призначених для цього.
7. Шкіряні каблуки та шкіряні підбори потребують догляду так само, як і верхня частина взуття.
8. Взуття з позначкою: Waterproof i Water Resistant, слід регулярно просочувати, щоб зберегти водонепроникні властивості використовуваних технологій.
Просочуєте? Обробляєте? Перевірте, чи правильно зберігаєте!
Стан взуття залежить від його правильного догляду. Цей процес варто починати з моменту покупки взуття. Ми рекомендуємо, щоб нові черевики - перед використанням - були ретельно просочені. Для цього наносять рівномірний шар просочувального продукту на кожен тип шкіри або іншого матеріалу. Перед застосуванням переконайтеся, що взуття не мокре або вологе. Просочення слід повторювати періодично, після кожного мокрого і вологого чищення. Уникайте полірування вологого взуття або надмірного розпилення.
Пам'ятайте, що з часом - внаслідок механічного зносу взуття або погодних впливів - ефект від просочення частково зникає. Це природний процес, що неминуче призводить до зниження якості взуття та значною мірою незалежить від його якості. Проте варто дбати про те, щоб засоби, що захищають наші черевики, були кращої якості і містили правильно підібрані жирові речовини та масла, які у поєднанні з відповідними барвниками освіжають взуття. Отже, яку використати техніку та які засоби, залежить від виду матеріалу або шкіри з якого виготовлене взуття.
Шкіра - ефективні способи обслуговування
Шкіра, як і будь-який природний матеріал, може не мати однакового кольору і структури на всій поверхні. Можливі відмінності в кольорі або текстурі є наслідком його природної неоднорідності.
ВЕРХ ВЗУТТЯ З ЛИЦЕВОЇ ШКІРИ
Завжди видаляйте забруднення губкою або ганчіркою, зволоженою в чистій воді. Очищений продукт залиште і дайте йому висохнути при кімнатній температурі. Потім нанесіть невелику кількість пасти або крему, спеціально розробленого для матеріалу і нанесіть по всій поверхні. Після висихання поліруйте м'якою тканиною. Не забувайте, щоб обережно застосовувати пасти для самополірування, які можуть пошкодити матеріал.
ВЕРХ З ЗАМШУ АБО ВЕЛЮРУ
Витріть забруднення, спеціально підготовленою для цього, гумовою щіткою або щіткою зі змішаним волосом. Для того, щоб оживити колір, нанесіть на взуття спеціальний аерозоль, а для захисту осінньо-зимового взуття, перед намоканням, нанесіть віск в розпилювачі. Не використовуйте пасти або креми, оскільки жирові плями не можливо буде усунути.
ВЕРХ З ПОТРІСКАНОЇ ШКІРИ
Протріть забруднення вологою ганчіркою або губкою. Після висушення при кімнатній температурі нанесіть аерозольний змащувальний препарат.
ВЕРХ ЛАКОВАНИЙ АБО ЗІ ШКІРОЗАМІННИКІВ
Витріть забруднення тканиною або губкою, змоченою водою, та висушіть при кімнатній температурі. Після висушення нанесіть безбарвний крем або аерозоль для синтетичної шкіри.
ВЕРХ З ТЕКСТИЛЮ
Забруднення чистіть лише губкою, змоченою в розчині м'яких миючих засобів.
ВОДОНЕПРОНИКНЕ ВЗУТТЯ
Взуття з водонепроникною мембраною необхідно протирати вологою ганчіркою. На добре висушену поверхню, переважно підігріту, нанесіть консервант в аерозолі. Якщо взуття є водонепроникним і виготовлено зі спеціально просоченої шкіри, використовуйте віск для цього типу шкіри або імпрегнант і розпилювачі. Верхній матеріал може трохи змінити відтінок, що не є недоліком.
ПІДОШВА ЗІ ШКІРИ
Краще протріть підошву злегка вологою ганчіркою, а після висихання при кімнатній температурі на підошву і п'ятку нанесіть безбарвну пасту. Зачекайте, потім відполіруйте. Намагайтеся не допускати змочування, що може призвести до розшарування і розклеєння підошви. Однак, якщо це сталося, висушіть взуття при кімнатній температурі.
ПІДОШВА З ТЕРМОПЛАСТИЧНОЇ ГУМИ З ШКІРЯНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ
Протріть забруднення вологою ганчіркою. При цьому виді взуття, особливо уникайте намокання. Однак, якщо Ви цього не уникнули, взуття слід висушити при кімнатній температурі.
Сумки і рюкзаки не перемо і не перенавантажуємо – прочитайте правила
1. Сумки і рюкзаки, а також взуття, використовуйте відповідно до їх призначення. Пам'ятайте про правильне, регулярне обслуговування.
2. Слідкуйте за надмірним навантаженням та напруженням матеріалу, оскільки це може призвести до пошкодження чутливих елементів, таких як ручки, ремені та підтяжки.
3. Для того, щоб сумка або рюкзак зберігали свій естетичний вигляд якомога довше, уникайте тривалого протирання до інших поверхонь і звертайте увагу на гострі та грубі предмети, які можуть спричинити протирання або інші механічні пошкодження.
4. Продукти зберігайте адекватно до матеріалу, з якого вони виготовлені. Прання в пральній машині або механічне очищення руйнує товар і є основою для відхилення скарги.