Жіночі ланцюжки

Сортувати
Ціна
Виробник
Колір
Виконання біжутерії
Фільтр товару
Продукти: 136
Показати ідентифікатор версії

Намисто — ідея для ідеального подарунку

Якщо ви знаходитесь у роздумах, що ж придбати для своєї коханої, мами, сестри чи подруги у якості подарунку, спробуйте розглянути варіант з елегантним жіночим намистом або кольє. Найбільш вишуканим подарунком стане діамантове колье, яке є найшикарнішим варіантом з усіх можливих. Кольє із платини, білого або жовтого золота, інкрустоване діамантами стане не лише прекрасним подарунком, але й вигідною інвестицією. Витонченим, але менш дороговартісним варіантом є діамантові кулони, особливо такі, що виконані у мінімалістичному стилі. В наш час ювеліри також створюють намиста з одночасним використанням діамантів та інших дорогоцінних каменів, наприклад, сапфірів, рубінів чи смарагдів. Також можна розглянути такі варіанти як золоті та срібні кольє з підвісами, а також намиста з перлів. 

Намисто — кому підійдуть класичні варіанти 

Канонічним варіантом намиста вважається намисто з перлів. І недарма, адже це одна з найбільш жіночних ювелірних прикрас. Таку намисто можна подарувати абсолютно будь-якій жінці, незалежно від її віку чи соціального статусу. Традиційно намиста з перлів вважають символом кохання та поважного ставлення до леді. Сьогодні великою популярністю користуються не лише намиста з перлинами округлої форми, а й прикраси з перлинами у формі крапель тощо. Мінімалістичні золоті та срібні кольє також вважаються класичними варіантами, які підійдуть для жінки будь-якого віку, підкреслять її фактуру та жіночність. Їхньою перевагою є те, що вони прекрасно поєднуються з кежуал та діловими образами, а іноді підходять навіть для урочистих заходів. 

Намисто — унікальне та неповторне для кожної жінки 

Намисто — це прикраса, яка дозволяє жінці самовиразитись, продемонструвати свою жіночність та почуття стилю світові. Завдяки ідеально підібраному намисту або кольє, фактура жінки починає грати новими фарбами. Проте слід пам'ятати, що неправильний вибір прикраси може зіпсувати весь образ. Слід надавати перевагу золотому або срібному кольє, оскільки вони виглядають більш презентабельно, ніж звичайна біжутерія. Також варто пам'ятати, що кольє або намисто повинно гармонійно поєднуватись не лише з вашим образом, а й з вашою зовнішністю. 

Намисто — часто задавані питання 

Як обрати правильне намисто?

Правильне намисто повинно гармоніювати з вашою фактурою та підкреслювати її переваги. Так, масивних кольє та кулонів з крупними підвісками варто уникати тендітним дівчатам, оскільки такі прикраси — ідеальний варіант для жінок з пікантними формами. Якщо у вас високий зріст, намагайтесь уникати подовжених кольє; при низькому зрості в зоні табу знаходяться короткі намиста та кольє, оскільки візуально вони зроблять вас ще вищою або нижчою відповідно.   

Яке намисто підійде вашому типу зовнішності?

Основна мета прикрас, зокрема намист та кольє, робити нас ще більш прекрасними. Тому при виборі цього виду аксесуарів, звертайте увагу на те, як колір металу гармоніює з відтінком вашої шкіри, оскільки шкіра слугує своєрідним фоном для прикрас. Біле золото або срібло прекрасно відтінять бронзову засмагу, у той час як чорне золото зробить білосніжну шкіру ще більш світлою та аристократичною. Червоне золото чудово підкреслює смуглуватий відтінок шкіри.  

Яке намисто придбати для дівчини?

При виборі кольє чи намиста необхідно враховувати такі параметри як форма обличчя та довжина шиї. Для володарок лебединої шиї та овальної або прямокутної форми обличчя підійдуть короткі кольє та бархатки з оригінальними пряжками. Якщо ж у вас досить коротка шия або кругле обличчя, намагайтесь уникати таких намист, і надавайте перевагу кулонам на довгому ланцюжку, щоб візуально зробити шию більш довгою.