Не вистачає інформації, яку Ти шукаєш? У Тебе є зауваження щодо фото товарів? Дай нам знати
Ми постараємося якомога швидше додати Твоє прохання.
Відгуки клієнтів (4)
5/55 з 5
Оцінка: 5 з 5
Наталія
2026-06-10
🔥🔥🔥
Оцінка: 5 з 5
Олег
2026-01-19
Перший раз купив костюм по розмірній сітці магазину та по опису що модель на фото. Але розмір XL не підійшов,всі ці описи не є дійсними. Мій зріст 183 см вага 90-95 кг розмір XXL підійшов ідеально. Розмір тут ХЛ це наш 48-50, ХХЛ - 50-52. Сам костюм хорошої якості,нитки не стирчать,все рівно і ідеально,видно що фірма.