Чоловіче взуття для бігу

Сортувати
Розмір
Колір
Ціна
Виробник
Тип стопи
Поверхня
Фільтр товару
Продукти: 1 222
Показати ідентифікатор версії

Чоловічі спортивні кросівки – які найкращі для бігу та міста?

Бігові кросівки найперше мають бути легкими. Ця властивість залежить головно від матеріалів, тому у спортивних моделях шкіра трапляється рідко і лише у вигляді невеликих вставок. Чільне місце займають м’які повітропроникні матеріали, як-от нейлон чи поліестер. Обов’язковими атрибутами кросівок для бігу є підошва з амортизаційного матеріалу та протектор, що виключає можливість ковзання. Кросівки неодмінно повинні надійно прилягати до ноги, забезпечуючи водночас гнучкість та свободу. Літо – це час для полегшених моделей, осінь та зима – для щільних та водонепроникних (з мембраною), з більш агресивним протектором. Чоловічі спортивні кросівки для повсякденного використання можуть мати дещо більшу вагу, в них часто використовується шкіра, і загалом вони достатньо м’які.

Чоловічі бігові кросівки – оригінальне та стильне доповнення до вашого гардеробу

Чоловічі спортивні кросівки для бігу необхідно обирати з урахуванням інтенсивності та частоти тренувань, типу поверхні, сезонності, техніки бігу та індивідуальних анатомічних властивостей, а також розміру та стилю. Асфальт, на якому тренуються чимало містян, потребує якісної амортизації, натомість в кросівках для бігової доріжки вона повинна бути меншою. Досвідчені бігуни потребують менше підтримки, ніж початківці. Очевидно, що біг на довгих дистанціях принесе найбільше користі, якщо ви перебуватимете у максимально легкому взутті. Чоловічі бігові кросівки з агресивним протектором призначені для подолання непідготовлених трас, а моделі з мембраною – для осінніх та зимових тренувань.

Чоловічі спортивні кросівки для тренувань та залу

Щоб купити хороші та відповідні для специфіки ваших занять чоловічі спортивні кросівки, варто найперше ретельно ознайомитись з асортиментом та описом моделей. Переважна більшість спортивного взуття виготовляється з легкого нейлону або поліестеру із застосуванням особливої техніки плетіння. У такий спосіб виробники досягають оптимального рівня вентиляції, мінімальної ваги та чудової фіксації. За останню також відповідає шнурівка. Найкраще, якщо для неї не використовується суцільна планка, оскільки у цьому випадку можна розраховувати на максимальний комфорт та еластичність. Чоловічі спортивні кросівки для аеробних навантажень легкі та еластичні, для кросфіту – укріплені та з кращою підтримкою.

Чоловічі бігові кросівки – зручні моделі, адаптовані під різні потреби

Чоловічі бігові кросівки заведено розділяти на тренувальні, марафонні, мінімалістичні й трейлові. До першої категорії належать класичні спортивні моделі для бігу по асфальту, синтетичному покриттю стадіонів, біговій доріжці. Їхні головні атрибути – амортизація, мала вага, якісна підтримка. Змагальні (марафонні) кросівки раніше були позбавлені будь-якої підтримки: це дозволяло зменшити вагу і, відповідно, збільшити швидкість. В сучасних моделях ця стратегія не використовується: обидва параметри збережені. Мінімалістичне взуття дозволяє насолодитись всіма перевагами бігу босоніж, оскільки воно забезпечує подібні відчуття. Чоловічі спортивні кросівки для бігу по непідготовленій поверхні мають посилений протектор, захищений носок, амортизацію, а в окремих випадках навіть повертають частину енергії.

Чоловічі спортивні кросівки – часті запитання

Чоловічі спортивні кросівки – які вибрати?

Вдалим вибором стануть чоловічі спортивні кросівки зі знімною анатомічною устілкою, антибактеріальним покриттям, або ж з перероблених матеріалів – кожен виробник пропонує чимало цікавих рішень. Натомість головними залишаються такі параметри як легкість та оптимальна підтримка.

Чоловічі спортивні кросівки на кожен день – які найкращі?

Найбільший відсоток продажів мають чоловічі спортивні кросівки від брендів Puma, Under Armour, Nike, New Balance, Asics, CMP, Reebok. Саме вони пропонують найкращі технологічні розробки у стильному і сучасному виконанні.