Сумка спортивна чоловіча

Сортувати
Колір
Ціна
Виробник
Розмір сумки
Фільтр товару
Продукти: 96
Показати ідентифікатор версії

Чоловіча спортивна сумка – найкращий вибір для активних тренувань

Щоб тренування пройшло успішно, потрібно взяти з собою усі потрібні речі та спорядження. І тут вам стане у пригоді спортивна сумка! Якби потрібно було одним словом описати те, якою повинна бути сумка спортсмена, ми б напевно відповіли – місткою. Безумовно, також має значення невелика вага, водостійкість та наявність додаткових відділів, але оцінити ці переваги можна лише у тому разі, якщо в саму сумку вдалось покласти усе необхідне. Але не поспішайте купувати найбільшу модель – об’єму 30–40 літрів буде достатньо. У такій сумці напевно поміститься одяг, взуття, необхідні засоби гігієни та вода. Щоб переконатися у правильності вибору, розкладіть перед собою усе спорядження та оцініть, скільки місця воно займе. Визначившись із розміром, можна переходити до додаткових аспектів. Добре, якщо спортивна чоловіча сумка виготовлена з водонепроникного матеріалу, адже в режимі активного використання і регулярних тренувань (навіть у погану погоду) важливо, щоб речі залишалися сухими. Іноді речей може бути справді багато – у такому разі вам стане у пригоді сумка з міцним дном, посиленими та зручними ручками. Темні кольори можуть виявитися практичнішими, однак це не означає, що їх можна рідше чистити: спортивні сумки потрібно чистити регулярно!

Чоловічі спортивні сумки – оригінальні фасони для активних чоловіків

Чоловіча спортивна сумка – це універсальна річ. Так, існують види спорту, як-от теніс або футбол, у яких важливо, щоб у сумці був відділ певної форми або призначення. Однак у більшості випадків виробники створюють сумки з одним великим відділом та кількома меншими кишенями. Матеріали, з яких виготовляють сумки, теж бувають різними. Більшість моделей пошиті або з поліестеру, або з якісного текстилю, які характеризуються міцністю, зносостійкістю та невеликою вагою (як-от спортивна сумка Nike). Серед сучасних міських сумок є чимало моделей з екошкіри, які підійдуть тим спортсменам, які навіть дорогою на тренування бажають мати максимально елегантний вигляд, а також тим, хто бере спорядження з собою на роботу. Якщо сумка більшість часу перебуває у транспорті та приміщенні, водовідштовхувальний шар не є обов’язковим, але якщо ви часто буваєте з нею на вулиці, радимо розглянути варіанти з захистом від вологи. Максимальну зручність під час транспортування дає рюкзак і чоловіча спортивна сумка через плече. Не менш популярними є сумки, призначені для носіння в руках – своє завдання вони виконують якнайкраще. 

Туристична сумка – міцність та місткість для літніх поїздок на відпочинок

Туристичну сумку потрібно купувати з урахуванням виду відпочинку, на який ви збираєтесь, а також способу пересування. Якщо ви їдете на екскурсію або на курорт (морський або гірськолижний), обирайте валізу на колесах. Ця порада зумовлена тим, що в багатьох популярних місцях для відпочинку є принаймні базові умови для комфортного пересування, тому немає сенсу нести речі в руках. Якщо ви готуєтесь до активної подорожі, візьміть зручну сумку з лямками або рюкзак. Також у цьому випадку можна скористатися перевагами гібридних моделей. Тим, кому потрібно перевезти багато речей, зокрема для експедиції, знадобиться баул або велика чоловіча спортивна сумка. З цими аксесуарами часто поводяться дещо недбало, але для цього вони й були створені. Головними перевагами таких сумок є міцність, надійність і мала вага. Також серед них є декілька підвидів – легкі, компактні, герметичні, з різними варіантами кріплення до транспорту. Невеликі баули схожі на спортивні та дорожні сумки, тому їх можна використовувати й у такий спосіб.

Чоловічі спортивні та туристичні сумки – часті запитання

Яку спортивну сумку вибрати?

Якщо у вас багато речей або якщо вони займають багато місця, вам знадобиться велика спортивна сумка. Якщо спорядження небагато, сумка може бути невеликою, а крім того можна використовувати модель зі штучної шкіри або рюкзак.

Яку чоловічу туристичну сумку купити?

Для стандартних подорожей часто купують валізу на колесах: містку, герметичну та надійну. Найпопулярніша альтернатива для валізи – це дорожня сумка: легка, з можливістю регулювання розміру. Якщо жоден із цих варіантів вам не підходить, зверніть увагу на гібридні моделі, як-от валізу-рюкзак з колесами та висувною ручкою.