Кальсони чоловічі

Кальсони – ідеальний захист від холоду в особливо холодні дні

Кальсони для чоловіків вважаються частиною комплекту термобілизни. Термобілизна – це (відносно) тонка спідня білизна, що допомагає тілу відводити вологу і зберігати тепло. До комплекту входить також футболка з довгим або коротким рукавом, можуть входити труси та шкарпетки. Термобілизною варто користуватись не лише під час занять спортом, зимового трекінгу, риболовлі чи полювання. Зважаючи на ергономічність і зручність, яку гарантують якісні термокальсони, насолоджуватися теплом можна в будь-який день і в будь-якому місці. Ефективність цього елементу зимового гардеробу великою мірою залежить від використаного матеріалу. Якщо ви плануєте багато та активно рухатись, вашим вибором повинні стати синтетичні кальсони з поліестеру, поліпропілену чи еластану. У них ви не почуватиметесь спітнілим і не змерзнете. Вагома перевага такої термобілизни полягає у її зносостійкості. Комбінований склад (синтетика + бавовна або шерсть) вважається чудовим проміжним варіантом. Кальсони з натуральної бавовни або шерсті трапляються не так часто, і у випадку підвищеної активності вони швидко стануть вологими. Однак для тих, хто мало рухається, це хороший варіант.

Чоловічі кальсони – комфорт та зручність на кожен день

Збираючись на прогулянку погожим зимовим днем, обирайте чоловічі кальсони з комбінованим складом, а якщо перед вами декілька днів активного катання на лижах чи сноуборді, цілком ймовірно, що вам стане у пригоді продукт з більшим відсотком синтетичних волокон. Вдома найкраще перебувати у натуральних кальсонах. Проте матеріал – це не єдиний спосіб поділу термобілизни на категорії. Такі вироби відрізняються ще й за кількістю шарів. Так, одношарові тонкі чоловічі кальсони відрізняються підвищеною зручністю і призначені для щоденного носіння у місті (за умови, що надворі не більше -5 градусів). В таких кальсонах відсоток натуральних волокон може бути значним. Двошарові вироби мають складнішу будову, працюючи над виведенням вологи та збереженням тепла. Кальсони з двох шарів для зимового спорту зазвичай натуральні у нижньому шарі та синтетичні у верхньому. Тришарові моделі мають ті самі функції, але додатково оснащені нижнім гіпоалергенним шаром.

Чоловічі термокальсони для зимового відпочинку

В холодну пору року без кальсонів не обійтись. Це стосується як повсякденного режиму, так і активного відпочинку і зимового спорту. Чоловічі термокальсони виконують функції з відведення зайвої вологи та утримання тепла. Текстура тканини зазвичай нагадує сукупність маленьких комірок, і якщо це двошаровий виріб, то нижні відповідають власне за відведення вологи, а верхні – за її розподіл по всій поверхні, завдяки якій випаровування відбувається швидше. Чоловічі бавовняні кальсони можна використовувати під час відпочинку, неквапливих прогулянок. Синтетичні та комбіновані моделі вважаються більш довговічними та менш схильними до деформації. Їх виготовляють з поліпропілену, поліестеру, поліаміду, поліакрилу, еластану та нейлону.Чимало виробників покривають свої кальсони спеціальним напиленням, що перешкоджає поширенню бактерій і, відповідно, появі неприємного запаху. Проте як і будь-яка білизна, кальсони потребують регулярного прання. Робити це потрібно згідно з інструкцією на ярлику чи етикетці.

Чоловічі кальсони – часті запитання

Як носити чоловічі кальсони?

Модель кальсонів і період, під час якого вони носитимуться, у кожного чоловіка можуть бути іншими. Якщо температура надворі не опускається нижче -5–10 градусів, термобілизни зі звичайними штанами може бути достатньо. У більш прохолодні дні варто скористатись або утепленими штанами з тонкими кальсонами, або більш щільною моделлю кальсонів.

Які теплі кальсони вибрати на зиму?

Для зими у нашому регіоні найкраще мати принаймні дві моделі кальсонів: тонкі та з утепленням. Бавовняна модель з додаванням синтетики гарно лежатиме на фігурі та забезпечить оптимальний комфорт. Для додаткової зручності можна придбати чоловічі кальсони на блискавці.