Гаманці чоловічі

Сортувати
Розмір
Ціна
Виробник
Колір
Виконання
Фільтр товару
Продукти: 407
Показати ідентифікатор версії

Чоловічі гаманці – елегантний та оригінальний аксесуар для кожного чоловіка

Гаманець важливий для чоловіка настільки, наскільки важливий його годинник та взуття. Саме ці три елементи відповідають за перше враження від людини. Чоловічі шкіряні гаманці стали тією надійною основою, на якій чоловіки будують свій стиль, а бренди – своє виробництво. Щоб обрати якісний аксесуар, достатньо визначитись із тим, що ви від нього очікуєте. Зазвичай всі очікування можна звести до трьох площин: функціональності, зовнішнього вигляду і якості. Однак те, що зручно для однієї людини, не завжди зручно для іншої. За роки формування моди на гаманці вдалось визначити декілька найбільш практичних фасонів. Першим із них вважається стандартний гаманець з одним згином («bi-fold»). Його головна перевага полягає у наявності достатньої кількості відділень для купюр, монет і карток, надійної застібки, а також у середньому розмірі. Біфолди можуть бути як горизонтальними, так і вертикальними. Шкіряні чоловічі гаманці з двома згинами («tri-fold») і без згинів теж претендують на звання найпрактичніших. Однак необхідно зазначити, що перші моделі можуть бути доволі широкими, а другі – високими. Подорожувати найзручніше зі спеціальний гаманцем для подорожей («travel holder»).

Чоловічі шкіряні гаманці – must have для кожного чоловіка

Розвиток технологій сприяє тому, що готівкою сьогодні користуються набагато рідше, ніж це було ще декілька років тому. Ми вже повністю звикли до того, щоб платити в магазинах, ресторанах та заправках банківськими картками. Проте брендові чоловічі гаманці залишаються актуальними й надалі. Вони, крім виконання своєї практичної функції, здатні подарувати відчуття реальних грошей і безпосередньо впливати на імідж. В аксесуарах від відомих компаній ви гарантовано знайдете вдосталь місця як для карток, так і для готівки і численних дрібниць. Чоловічі гаманці піддаються активній експлуатації і належать до тих речей, які здатні швидко втрачати початковий вигляд. Елегантний гаманець додає чоловікові солідності в очах інших людей, а також впевності йому самому. Якщо ви звикли носити гаманець в кишені, варто обрати компактну модель, а якщо він зазвичай перебуває в сумці або рюкзаку, то, можливо, вам сподобається місткий варіант збільшеного розміру. Чорний, коричневий, темно-синій і сірий – саме такою кольоровою гамою вас зустрінуть виробники чоловічих гаманців. Доволі популярними вважаються також бежеві та зелені вироби.

Чоловічі шкіряні гаманці – практичне рішення на щодень

Гаманець використовується щодня, тож він повинен бути максимально зручним. Можна було б порадити придбати більше ніж одну модель, однак ми не робитимемо цього, адже маючи хоча б два гаманці, можна легко забути в одному із них щось важливе. Проте ніхто не забороняє мати декілька моделей, які можна змінювати, наприклад, щомісячно. В кожному магазині вам точно порадять брендові гаманці з двох «половин». А все тому, що це дійсно практична річ, якою користується великий відсоток чоловіків. Гроші і всі необхідні речі зручно розташовуються у відокремлених відділах. Потрійний гаманець – це концентрована місткість. З таким гаманцем ви точно нічого не забудете. До того ж, він може стати гідною альтернативою традиційним моделям для подорожей (за умови, що ви подорожуєте не надто часто, і не зберігаєте у гаманці телефон, паспорт чи інші документи). Чималим числом представлені спеціальні затискачі для купюр. Вони можуть мати або лише власне затискач, або затискач і декілька додаткових відділень – наприклад для карток. Головною перевагою таких аксесуарів вважається компактність, а недоліком – відсутність відділу для монет. Окремі чоловічі гаманці перебувають у закритому стані лише під дією власної ваги і ваги купюр. Їх не можна назвати ненадійними, проте наявність застібки або блискавки додає впевненості в тому, що з гаманця нічого не випаде. Проте, як вже було зазначено, все залежить від персональних уподобань і звичок.

Чоловічі шкіряні гаманці – часті запитання

Як вибрати чоловічий гаманець?

Щоб обрати найкращу для вас модель гаманця, необхідно врахувати те, що і в якій кількості ви плануєте в ньому зберігати. Від цього залежатиме тип і кількість відділень у гаманці, його розмір. Після цього можна перейти до вибору кольору, способу закриття, бренду виробника.

На що звертати увагу при купівлі чоловічого шкіряного гаманця?

Переконайтесь в тому, що ви купуєте дійсно якісний виріб. Огляньте його з усіх боків і всередині, щоб побачити, чи немає на ньому слідів неякісного фарбування, неякісно прошитих швів, залишків клею, та чи не використовується дешева фурнітура. Завітайте на сайт Modivo.ua, і переконайтесь у якості представлених на ньому брендових гаманців.