Безкоштовна доставка від 2500 грн i 100 днів для повернення товару

Інформація про термін реалізації замовлення вказана для кожного товару. Замовлення готуємо і відправляємо зі складу в Європі зазвичай протягом 24 годин.

Кур'єр: 0 грн при покупці вище 2500 грн (оплата карткою або при отриманні)


Ти можеш здійснити повернення протягом 100 днів з моменту отримання замовлення.

Жіноче Чоловіче
AMERICANOS. FOR EVERY BODY Shop the look
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo
  • Inspired by Modivo

Таким є Americanos. Для всіх і для кожного. Вибирай класичні моделі джинсів, м’яких светрів, сорочок ідеального крою чи позачасових кедів... Весь наш одяг розроблено з увагою до кожної деталі. З тканин, які дозволять їм пережити багато спільних моментів разом з Тобою. З думкою про те, що кожне тіло прекрасне.
FOR EVERY BODY
Ми не віримо в досконалість. Обираємо правду. Ми шукаємо, розвиваємось, змінюємося… Так само, як і Ти. Ми нічого не нав’язуємо, але охоче пропонуємо. Ми не розміщуємо етикетки там, де вони не потрібні. Ми проєктуємо з урахуванням комфорту та довговічності. Наш одяг ідеально підходить для тіла – незалежно від розміру чи статі.
FOR EVERY YOU
Ти віддаєш перевагу позачасовій класиці чи слідкуєш за модними трендами? Ти покладаєшся на комфорт чи яскравий стиль? Джинси чи сукня? Якою б не була Твоя відповідь, у нас є все, що Тобі потрібно, і навіть більше. Навіть якщо Ти з часом передумаєш, ми допоможемо Тобі створити гардероб, наповнений універсальними стилізаціями на будь-який смак. P.S. Залиш гривку у спокої, виглядаєш прекрасно!
FOR THE PLANET
Піклуючись про себе, ми не забуваємо про те, що нас оточує. У своїх проектах ми намагаємося використовувати матеріали, які корисні не тільки для Твого тіла, але й для навколишнього середовища. Тому знайдеш у нас моделі з органічної бавовни, сертифікованої GOTS, Lyocell з деревної целюлози та перероблений поліестер, що значно продовжує термін використання повсякденного одягу.